E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Duhet të lëçisni

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, në makinë i gjendet drogë

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime  bëjnë me dije se...

Bie lehtë numri i rasteve të reja Covid, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

MSH ka publikuar bilancet e fundit me Covid-19. Në 24 orët e fundit nuk ndërroi jetë asnjë person, teksa janë regjistruar 31 raste të reja. Ndërkohë...

“Qëlloi me anti-tank”, zbulohet dosja e bosit të kokainës, si nisi hasmëria mes fiseve në Elbasan

Nga Xhensila Kodra Burimet  zbardhin dosjen e plotë të vendimit që Gjykata e Elbasanit dha në 25 Shkurt 2003 për Agim Çermën i cili u...

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka tradhtuar me gjyshin, madje ka lindur dhe një djalë.

I riu ka publikuar edhe foto ku shkruante se “djali” i tij, në të vërtetë është xhaxhai pasi e dashura e ka tradhtuar me gjyshin.

“Sapo zbulova që djali im, në të vërtetë është xhaxhai im. Gjyshi im ka shkuar me të dashurën time sa herë ne rrinim tek shtëpia e tij” – shkruan i riu.
Nuk dihet nëse kjo histori është e vërtetë, por sërish i riu i cili mban emrin në Tik-Tok, @stacks1400 tregon se si e ka zbuluar tradhtinë e të dashurës.

“Një ditë e dashura po bënte dush, ndërsa djali po luante me telefonin e saj. Unë ja mora nga dora dhe zbulova qindra mesazhe e foto që ajo i shkëmbente me gjyshin tim. Tani e kuptoj se pse babai im nuk e pëlqente gjyshin” – shkruan në një tjetër postim i riu.

Kjo histori ka sjellë reagime të shumta nga ana e ndjekësve të tij në Tik-Tok ku shumica prej tyre i shprehin keqardhje për historinë që ai ka shpërndarë. Më tej i riu shkruan se nuk do të publikojë më foto të djalit të tij në rrjete sociale.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, në makinë i gjendet drogë

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime  bëjnë me dije se...

Bie lehtë numri i rasteve të reja Covid, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

MSH ka publikuar bilancet e fundit me Covid-19. Në 24 orët e fundit nuk ndërroi jetë asnjë person, teksa janë regjistruar 31 raste të reja. Ndërkohë...

“Qëlloi me anti-tank”, zbulohet dosja e bosit të kokainës, si nisi hasmëria mes fiseve në Elbasan

Nga Xhensila Kodra Burimet  zbardhin dosjen e plotë të vendimit që Gjykata e Elbasanit dha në 25 Shkurt 2003 për Agim Çermën i cili u...

Djelmosha me tipare engjëllore dhe vasha me pamje hyrish 

Shkruan Fahri Xharra* “Me ndihmën e Zotit, më të Lartit pushtuan çdo strehë që mësynë dhe grabitën e plaçkitën kaq shumë pasuri të frymore e jofrymore,...