Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dritan Leli ka bërë gafën epike: 5 6 3 4 2 1, Gëzuar Vitin e Ri 2019! (Film)

Nga Klodiana 0

Kryetari i Bashkisë Vlorë, Dritan Leli, teksa ishte duke uruar për ndërrimin e viteve mbrëmjen e djeshme ka bërë një gafë.

E themi këtë, pasi në vend që t’u thoshte vlonjatëve “Gëzuar 2020”, ai u ka thënë “Gëzuar Vitin e Ri 2019” dhe këtë gjë e ka thënë para shumë njerëzve që kishin dalë për të pritur vitin 2020 jashtë.

Dritan Leli ka thënë:

“Tani më duket se arritëm. 5, 6, 3, 4, 2, 1. Gëzuar Vitin e Ri 2019, 2020-ën.”

Leli e ka kapur shpejt gafën që ka bërë dhe u ka uruar gëzuar 2020-ën më pas.

Reagimet kanë qenë të shumta për këtë video dhe gafën që ka bërë kryetari i bashkisë Vlorë, i cili si duket kishte harruar se duhet të uronte “Gëzuar 2020”. Kjo video është bërë virale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej