Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Do të shkriheni së qeshuri me reagimet e jurisë në festivalin “Kënga Magjike 2019” (film)

Nga 27-shi 0

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike 2019.

Nata ishte e mbushur me magji dhe spektakël duke ngrohur më shumë zemrat e gjithë shqiptarëve.

Ky rrugëtim i gjatë në Këngën Magjike ashtu sikurse me dashuri është parë dhe me humor.

Një video-remix ka risjellë reagimet e anëtarëve të jurisë gjatë performancave të këngëtarëve të cilat të shkrijnë së qeshuri.

Kujtojmë që festivali i sivjetshëm i Këngës Magjike i dedikohet të prekurve nga tërmeti nën kauzën “Këndo për të ndërtuar”. Paratë e mbledhura nga shitja e biletave do të shkojnë për bamirësi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej