“Do të mbetesh e vogla ime përgjithnjë”

Lexo edhe

Arditi uron vajzën për ditëlindje: Do të mbetesh e vogla ime përgjithnjë

Vajza e kantautorit Ardit Gjerbrea ka sot ditëlindjen dhe Arditi nuk mund të mos e uronte në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një foto ku shkruan: “Beba ime përgjithnjë, gëzuar ditëlindjen”…

Të Lidhura

Para

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *