“Do ma japësh çik burrin”/ Aurela Gaçe i kërkon burrin aktores së humorit, ajo s’ja përton 

0
254

Këngëtarja Aurela Gaçe ka ndarë detaje të reja dhe shumë komike rreth klipit të këngës “Në të zënça”,  që ka publikuar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja tregon se sa të vështirë e pati të gjente modelin për klipin e këngës.

Ndër të tjera Aurela tregon se kur ka takuar rastësisht aktoren e humorit Delina Dishën, i është kujtuar se bashkëshorti i saj mund të ishte personazhi i duhur për klipin.

Madje këngëtarja tregon edhe batutat mes saj dhe aktores së humorit.

“Isha në kërkim të një modeli&aktori për klipin e ri. Isha në hall.

O i gjeja shumë të rinj, o shumë të ëmbël, o shumë portrete tip mafie( s’më shkonin me këngën) e, s’po gjeja atë që ne e quajmë “Danoç” që e do gjithë lagjja përshembull.

Takoj rastësisht Delina Dishën edhe pap-pap mendimi i parë që më erdhi….uuuuu burri i Delit është fiks edhe u hodha në sulm

I them- , A do ma japësh një çikë burrin?

Ajo që e njeh humorin tim, plus dihet që është “nona” me rrolet e saj,

direkt ma hodhi batutën-

-Ta lë moj çupë, ta lë, po se mos e bën rrugë”-shkruan Gaçe