“Do e kishin zgjidhur me s*ks”, gazetarët për çiftin e BBV: Vetëm pajtimi me Borën do t’i jepte shpresa Donaldit

Duhet të lëçisni

Ndodh e papritura në Gjermani, Dortmundi eliminohet nga skuadra e kategorisë së dytë

Rezultat i bujshëm në Gjermani, pasi St Pauli, skuadër e kategorisë së dytë, ka eliminuar Borusia Dortmund nga Kupa e Gjermanisë. Në fakt, ndeshja e...

Formohet “qeveria e pakicës”, shqiptarët dhe boshnjakët bëhen bashkë në Mal të Zi

Lista Shqiptare, Koalicioni Shqiptar dhe Partia Boshnjake i kanë dhënë mbështetje koalicionit “E Zeza në të Bardhë” për formimin e qeverisë së re në...

Vdekja e 3-vjeçarit në Fier, edukatorja deklaron dy versione të ngjarjes

Lajmi se një 3-vjeçar humbi jetën tragjikisht në një kopsht privat në Fier ka tronditur mbarë opinionin publik. Prindërit e vogëlushit kanë vendosur që...

Vjosa Osmani nuk i toleron kërcënimet e ish-ambasadorit, e denoncon në Polici

Presidentja Osmani ka denoncuar në Polici për kërcënim publik ish-ambasadorin e Kosovës në Maqedoninë e Veriut. Rrethohet nga pesë truproje. Mirëpo siguria e Presidentes...

Aktori është shfaqur shumë konfuz, ndërkohë që një pjesë e mirë e njerëzve janë të mendimit se ai është ende i dashuruar me moderatoren Bora Zemani.

Një qëndrim të ngjashëm kanë mbajtur dhe gazetarët Bledi Strakosha dhe Flavio Qarri, sipas të cilëve Donaldi gaboi dhe u nxitua kur u deklarua për Triksën.

“Tani Donaldi të rritet njëherë, është i papjekur, ti japë fund këtyre marrëdhënieve me dy porta, do të preferoja t’ia thoja këtë drejtpërdrejtë këtë.

Nuk dua të ndërhyj në marrëdhëniet personale mes njerëzve, por në rastin konkret, njerëzit duhet të jenë shumë të kujdesshëm kur shprehin dashuri, vetmia iu krijon iluzionin që dashurojnë.

Personi që ka në krahë iu duket më i rëndësishëm sesa është vërtetë. Do të dëshiroja të piqej pak”, tha Strakosha.

Gazetari Flavio Qarri nga ana e tij, tha se Donaldi është në një nga momentet më të këqija të rrugëtimit të tij në Big Brother.

“Donaldi ka bërë gafën më klasike të meshkujve , ka një marrëdhënie e bën lëmsh, e çon për dreq, gjen një lodër tjetër, e menderos, po të ishte jashtë kjo do të ishte zgjidhur me një fundjavë seksi, dhe do të ishin të dy shumë më të qetë, mbase do të ishim miq dhe shokë.

Dje dhe sot Donaldi duhet të ketë pasur pikën më të ulët të tij, kjo ka filluar ditën kur ka hyrë Romeo në shtëpi, ishte e dukshme.

Donaldi është duke luajtur seriozisht, Triksa u hutua nga marrëdhënia me Donaldin. Çfarëdolloj vendimi që të marrë tani Donaldi në këtë nyje, sërish do të dëmtohej, vetëm një pajtim me Borën live do të mund ta ndryshonte pak rrjedhën e gjërave në favor të tij”, tha Qarri. Strakosha tha më tej se Triksa është fokusuar shumë te Donaldi, dhe kjo ndoshta e ka bërë atë të duket mbytëse në këtë marrëdhënie

 

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Ndodh e papritura në Gjermani, Dortmundi eliminohet nga skuadra e kategorisë së dytë

Rezultat i bujshëm në Gjermani, pasi St Pauli, skuadër e kategorisë së dytë, ka eliminuar Borusia Dortmund nga Kupa e Gjermanisë. Në fakt, ndeshja e...

Formohet “qeveria e pakicës”, shqiptarët dhe boshnjakët bëhen bashkë në Mal të Zi

Lista Shqiptare, Koalicioni Shqiptar dhe Partia Boshnjake i kanë dhënë mbështetje koalicionit “E Zeza në të Bardhë” për formimin e qeverisë së re në...

Vdekja e 3-vjeçarit në Fier, edukatorja deklaron dy versione të ngjarjes

Lajmi se një 3-vjeçar humbi jetën tragjikisht në një kopsht privat në Fier ka tronditur mbarë opinionin publik. Prindërit e vogëlushit kanë vendosur që...

Vjosa Osmani nuk i toleron kërcënimet e ish-ambasadorit, e denoncon në Polici

Presidentja Osmani ka denoncuar në Polici për kërcënim publik ish-ambasadorin e Kosovës në Maqedoninë e Veriut. Rrethohet nga pesë truproje. Mirëpo siguria e Presidentes...

Kupa e Italisë/ Juventus në avantazh, Cuadrado ekzekuton saktë goditjen e dënimit

Dy gola në dy minuta për Juventus-in, por vetë m njëri ka qenë i vlefshëm. Bardhezinjtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 25-të kundër...