Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Denoncimi te Berisha: Erion Braçe i përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji

Nga Media 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital në lidhje me atentatin ndaj prokurorit, Arjan Ndoji.

Sipas qytetari dixhital, në atentatin e prokurorit dyshohet të jetë përfshirë zëvendëskryeministri Erion Braçe.

Postimi i Berishës:

Braçe i pluhurit me Kokoneshin e tij trafikant akuzohen të implikuar në atentatin e Shkozetit!

Lexoni denoncimin e qytetares dixhitale! sb

Përshëndetje doktor jam një qytetare nga Lushnja desha të bëja një denoncim për sa i përket atentatit të prokurorit Arjan Ndoj. Para disa ditësh një lokal këtu në zonë është parë kryetari Fredi Kokoneshi me një person ishte rreth 25 vjeç djal i ri bjond dhe i thërriste gest të linte përshtypjen si Orges Bilbili dhe më mbrapa ka ardhur zv.kryemistri Brace. Në bisedë e sipër z.Kokoneshi ka thënë e duam ta shikojmë të katandisur atë prokuror u bë ai të dali kundër nesh. Të lutem jam familjarë dhe dua të jem anonime se skam ndërmend të kem fatin e shumë njerëzve të vrarë këtu.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej