David Beckham puth vajzën në buzë, nxit reagime: Ajo është e rritur tani

Duhet të lëçisni

Shtrenjtimi i energjisë, Kuvendi i Kosovës sot në seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancë të jashtëzakonshme lidhur me paralajmërimet për shtrenjtimin e energjisë elektrike. Në rend dite është vetëm një...

ISHP thirrje qytetarëve: Lexoni rregullat e sigurisë para se të dilni

Vendi është përfshirë nga temperaturat nën zero. Instituti i Shëndetit Publik u ka bërë apel qytetarëve të kenë kujdes, të vishen trashë, të pastrojnë...

Rënie temperaturash dhe reshje bore, parashikimi i motit për sot

Nga temperatura të ulëta dhe ngrica do të karakterizohet moti në vendin tonë ditën e sotme. Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë me kthjellime dhe...

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Futbullisti veteran David Beckham gjithmonë e ka treguar lidhjen e ngushtë që ka me vajzën e tij, Harper.

Ditën e djeshme David postoj disa foto në Instagramin e tij ku shfaqet sërish duke puthur në buzë vajzën e tij 10-vjeçare. Kjo nuk është hera e parë që 46-vjeçari poston një foto me të bijën ku të dy puthen në buzë.

 

“Babi dhe Princesha Leia patën një udhëtim të mrekullueshëm këtë mëngjes #HarperSeven”, ka shkruar ai në postim, i cili përmban edhe një foto tjetër të tyre.

Postimi ka sjellë reagime të shumta, ndërsa ndjekësit e kritikojnë duke i thënë se tashmë vajza është e rritur.

“Mirë… babë e bijë e kuptoj, por për mua ky nuk është një shembull i qartë i promovimit të dashurisë. Ka mënyra të tjera për ta bërë atë. Ky është mendimi im”, shkruan në komentin e tij dikush që nuk është dakord me këtë puthje.

“Ajo është një vajzë e madhe, mos e puth në buzë” ose “është keq ta puthësh vajzën”, shkruajnë përdoruesit e tjerë në komentet e tyre.

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Shtrenjtimi i energjisë, Kuvendi i Kosovës sot në seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancë të jashtëzakonshme lidhur me paralajmërimet për shtrenjtimin e energjisë elektrike. Në rend dite është vetëm një...

ISHP thirrje qytetarëve: Lexoni rregullat e sigurisë para se të dilni

Vendi është përfshirë nga temperaturat nën zero. Instituti i Shëndetit Publik u ka bërë apel qytetarëve të kenë kujdes, të vishen trashë, të pastrojnë...

Rënie temperaturash dhe reshje bore, parashikimi i motit për sot

Nga temperatura të ulëta dhe ngrica do të karakterizohet moti në vendin tonë ditën e sotme. Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë me kthjellime dhe...

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...