Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dasëm në Prishtinë: Alban Skenderaj ,befasia për nusen nga dhëndrri

Nga Klodiana 0

Këngëtari Alban Skendraj në çdo mbrëmje po është tejet i angazhuar në koncerte muzikore.

Është me theks të veçantë Kosova ajo që çdo mbrëmje e befason këngëtarin me dashurinë dhe praninë masive. E pikërisht në Prishtinë, sonte Alban Skenderaj ka përjetuar një prej eksperiencave më të veçanta në karrierë.

Në një prej hoteleve më luksoze ku po kurorëzon dashurinë një prej drejtorëve të bankave private në vend me kapital vendor, dhëndrri ka befasuar nusen e tij në mënyrë unike. Ai nuk i ka treguar nuses për prezencën e këngëtarit Alban Skenderaj, i cili ka nisur të këndoj live në ceremoni kur çifti ka hyrë brenda në sallë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej