Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dafina Zeqiri publikon këngën e saj më të re “La Reina” (film)

Nga Media 0

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re që titullohet “La Reina”.

Klipi vjen krejt i veçantë si në kostumografi ashtu edhe në mënyrën e trajtimit.

Ajo çfarë tërheq më shumë vëmendjen është padyshim Dafina, e cila duket shumë atraktive dhe ndryshe në klip.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej