Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Daçiç skandaloz/ “Sulmon” në OKB ambasadoren Çitaku: Me kolonizatorët je ulur! (film)

Nga 27.al 0

Në përfundim të seancës për Kosovën në OKB, ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç, duke iu referuar fjalmit të ambasadores së Kosovës, Vlora Çitaku foli pas shpinës së saj duke i thënë: “me kolonizatortët je ulur!”.

/zeriamerikes.com/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej