Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Christiano Ronaldo zgjedh vendin unik për të festuar Krishtlindjet (foto)

Nga 27-shi 0

Cristiano Ronaldo vjen me befasinë e radhës. Pasi ka ndryshuar modelin e flokëve, sulmuesi i Juventusit ka vendosur që festën e Krishtlindjeve t’i festojë në një mënyrë të veçantë.

Ylli portugez ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet së bashku me bashkëshorten, Georgina dhe fëmijët e tij. 34-vjeçari ka zgjedhur një vend bregdetar, të nxehtë, për këtë festë, ndërsa përkrah tyre shihet edhe një babadimër.

“Ju  urojmë Krishtlindjet të gjithëve”, ka shkruar futbollisti i Juventusit në rrjetin social Instagram.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej