Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bulqizë/ Motori del nga rruga, në gjendje të rëndë 32-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Bulqizë ku një motor ka dalë nga rruga dhe për rrjedhojë një 32-vjeçar është plagosur rëndë.

Bëhet me dije se motori është përplasur me barrierat anës rrugës. I plagosuri është Sulejman Llani,  po udhëtonte nga Bulqiza për në Shupenzë.

S.Llani është dërguar për në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej