Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Brezovicë/ 30-vjeçari rrëzohet nga teleferiku në qëndren e skijimit (film)

Nga Ejona 0

Një 30-vjeçar raportohet se para pak minutave, në qëndren e skijimit në Brezovice ka rënë nga teleferiku. Mësohet se ka patur lendime në kokë dhe nëpër trup për për fat të mirë gjëndja nuk është kritike.

Ai është transferuar menjëherë në spitalin e Ferizajt për trajtim.

“Një person është lënduar te teleferiku. Është në autoambulancë. Gjallë është. Ka marrë disa lëndime në kokë. Bëhet fjalë për një 30-vjeçar”, ka deklaruar zëdhënësi i policisë së Ferizajt, Agim Gashi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej