Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bleona sfidon koleget: Postoni klipet para operacioneve plastike

Nga Klodiana 0

Sfida nga më të ndryshmet janë propozuar dhe kemi parë gjatë këtyre ditëve izolimi në karantinë.

Nëpër rrjete sociale po qarkullojnë sfida të shumta si: postimi i një fotografie nga fëmijëria, postimi i një fotoje nga vendi i punës, e postimi i një videoje duke bërë një çmenduri.

Këtyre sfidave iu shtohet edhe këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ku ka kërkuar nga kolegët e saj, që të postojnë klipet e tyre para operacioneve plastike, në mënyrë që të krijojnë pak nostalgji.

“Gjithsesi, pa panik.Mbetet të shihet se kush nga fytyrat e njohura publike do t’i përgjigjet kësaj sfide”, ka shkruar Bleona në instagram ku ka publikuar dhe klipin e këngës së saj “Hallal e ke” të vitit 2006.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej