Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bleona Qerreti surprizon sërish me veshjen, pozon me fustan krejtësisht transparent në “OSCAR” (foto)

Nga 27-shi 0

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti surprizon sërish me veshjen në festën e organizuar nga Elton John pas ndarjes së çmimeve “Oscar 2020”.

Ashtu si dy vite më parë, edhe dje Bleona ka pozuar më një fustan krejtësisht transparent, duke i treguar pothuajse të gjitha. I dizejnuar nga stilisti Yousef Al Jasmi, fustani me gurë i Bleonës, ngjyrë bezhë dhe i ngjitur pas trupit, nxirte në pah qartësisht format trupore të saj.

Por edhe dy vite më parë, këngëtarja ka guxuar të shfaqet në pothuajse në të njëjtën mënyrë. Me një fustan transparent dhe me gurë që nxjerr në pah gjoksin, këngëtarja u bë lajm kryesor në mediat ndërkombëtare për veshjen e zgjedhur për “Vanity Fair Oscar 2018”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej