Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bisha Conor McGregor rikthehet fuqishëm, Cerrone në tapet për 40 sekonda (film)

Nga 27-shi 0

Conor McGregor rikthehet fuqishëm në UFC, teksa në orët e para të ditës së sotme ka mposhtur me “knock out” Donald Cerrone.

Irlandezi i ka dhënë një goditje të fortë me shkelm në kokë rivalit, duke e tronditur.

Më pas, ai përfundoi pranë rrjetës së hekzagonalit dhe McGregor nuk i kurseu grushtet mbi kundërshtarin, i cili rezistoi vetëm 40 sekonda.

Luftëtari irlandez në fund bëri edhe një gjest shumë të bukur, duke e përqafuar Cerrone.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej