Bie në përrua, vdes bariu në Delvinë

0
102

Një 58-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Delvinë.

Policia njofton se rreth orës 19:00 në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat, Sh.Q., 58 vjeç duke kullotur bagëtitë dyshohet se aksidentalisht ka rënë në përrua dhe për pasojë  ka ndërruar jetë.

Policia deklaron se po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të  ngjarjes.