Bën lëmsh rrjetin/ Atdheu tregon mesazhet me Borën, “thumbon” Donaldin: Do flirtoja me Trixën

0
187

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdheu ka qenë shumë në qendër të vëmendjes muajt e fundit.

Një pjesë e mirë e publikut pretendon se ai ka pasur një lidhje me prezantuesen e emisionit, Bora Zemanin.

Këtë gjë e ka shkaktuar vetë ai me disa deklarata konfuze, të cilat i jep shpesh, ndërsa vetë Bora Zemani i ka vendosur pikat mbi i thashethemeve vetëm një herë duke e bërë shumë të qartë se as nuk ka dhe as nuk ka pasur një lidhje me Atdheun.

Në promon e intervistës së “Glamour Zone”, e cila del e plotë nesër shihet Atdheu duke treguar bisedat e fundit me Borën. Me aq sa shihet në promo aty ka puthje dhe zemra. I  pyetur se më kë do të flirtonte ai shprehet “Me Beatrix”.