Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bebe Rexha suprizon mamanë e saj në ditën e nënës (film)

Nga Klodiana 0

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura, megjithatë ajo asnjëherë nuk e lë pas dore familjen e saj.

Në ditë e nënës, Bebe ka publikuar një video në “Instastory” ku tregon surprizën që i ka organizuar mamasë së saj.

“Çanta e parë Channel për mamanë. Të dua, meriton 1 milion çanta Chanel’”, ka shkruar këngëtarja, ndërsa mamaja e saj duket e habitur, por me lot në sy nga emocionet në të njëjtën kohë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej