Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bebe Rexha shtrohet në spital

Nga Klodiana 0

Bebe Rexha është shtrur në spital pasi nuk ndihet mirë me shëndetin. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në Twitter.

“Përfundova në spital sot. Kam marr antibiotikë për 10 ditë, por u ktheva më e fortë. Unë kurrë nuk do të ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe e mija. Shpresoj të përmirësohem. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.

Më pas ajo deklaroj se po ndihet e frikësuar nga e gjithë kjo që po i ndodhë.

“Nuk mund të gënjej se kam frikë. Thjesht dua të ndjehem më mirë”, ka shkruar Bebe.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej