Beatrix bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë: Do të bëj…

0
62

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ditën e sotme ka bërë një dedikim prekës për babain e saj të ndjerë. I ati i këngëtares, i cili është ndarë nga jeta shumë vite më parë, do të festonte ditën e sotme përvjetorin e lindjes ndërsa Trixa e ka kujtuar me një foto të vjetër të postuar në rrjetin e saj social Twitter.

Ndërkohë, krahas fotografisë së postuar Beatrix ka shkruar fjalët prekëse se i mungon dhe se do e bëj krenare.

“Gëzuar ditëlindjen engjëlli im i bukur në qiell. Vazhdo të na shikosh duke buzëqeshur, sepse unë do të bëj krenar. Na mungon çdo ditë.”

Kujtojmë se, Beatrix morri pjesë në shown televiziv më të ndjekur në Shqipëri “Big Brother Vip” ku ra në qendër të vëmendjes më lidhjen që krijoji brenda shtëpisë më të famshme me aktorin e humorit Donald Veshaj. Por, lidhja e tyre përfundoi sapo dolën nga shtëpia.