Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bashkëpunim më artistin amerikan, Era Istrefi publikon hitin e ri

Nga Klodiana 0

Era Istrefi sapo publikoi këngën e saj më të re. Hiti i fundit është një bashkëpunim me muzikantin e njohur amerikna, Steve Aoki.
Kënga “Anything More” është prezantuar në versionin audio sepse nuk ka ende një klip.

Hiti pritet që të ketë shumë sukses si të gjitha këngët e artistes së re shqiptare. Kënga flet për dashurinë e një çifti, të cilëve nuk i intereson asgjë më shumë sesa të kenë njëri-tjetrin në krahë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej