Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bashkë me Koby-n ndërron jetë dhe e bija, 13 vjeçare (film)

Nga 27-shi 0

Lajmi për vdekjen e Kobe Bryant bëhet edhe me tragjik, sepse u mësua që së bashku me të ka vdekur dhe një fëmijët e tij, Gianna Maria Onore e njohur si “GiGi”, vetëm 13 vjeç.

Vajza ishte me të atin në helikopterin tragjik, teksa të dy po shkonin drejt Akademisë Mamba për një praktikë basketbolli.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej