AUTHOR NAME

Klodiana

28254 POSTIME
1 Komente

Vuçiç nuk lejon zhvillimin e seancës për “ose Kosovën, ose BE-në”

Kapitulli 35 mendohet të jetë kapitulli kur Serbisë pritet t’i thuhet ose Kosova ose Bashkimi Evropian. Propozimi i Partisë Demokratike të Serbisë që të mbahet...

Citi i Guardiolës marrin 3 pikë ndaj Stoke City

Premier League, Manchester City ka marre fitoren e dytë në kampionat me rezultatin 4-1 ndaj Stoke City. Argjentinasi Kun Aguero, shenoi i pari për City-n duke shënuar golin...

Rama – “Mirupafshim Jon po kthehemi në Tiranë…”

Shefi i qeverisë Edi Rama ka lënë sot Dhërmiun ku po pushonte në vilën qeveritare sëbashku me familjen e tij, bashkëshorten Linda dhe djalin...

Kim Kardashian pozon me bikini

Kim Kardashian ka rikthyer trupin e saj më në formë se kurrë. Tani që lindi dhe fëmijën e dytë,Kim ka treguar në rrjetet sociale se është...

Tremujorin e parë 2016, emigrantët 13.8 mln euro më pak në atdhe

Emigrantët shqiptarë po sjellin gjithmonë e më pak para pranë familjeve të tyre në atdhe. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë tregojnë se në tremujorin...

Rama në Fushë Cidhen: Me mua Kryebashkiak, Bashkia 24 orë hapur

Kandidati i mazhorancës për Bashkinë e Dibrës, Muharrem Rama, zhvilloi sot një takim me banorë të njësisë administrative Fushë Cidhen. Pas përshëndetjes me qytetarët, kandidati...

Cristiano Ronaldo tregon Bugatti-n e ri 1.7 milionë paund

Teksa ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, Cristiano Ronaldo ka ndarë me ndjekësit e tij imazhe me mjetin luksoz. Vetëm pak ditë...

Itali- Gjendet i pajetë 23 vjeçari në banesën e tij

Një 23 vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në banesën e tij në Itali. Viktima me iniciale L.B, u gjet i pajetë në shtëpinë ku...

Kukësi më i godituri nga sëmundja e gjedhit, mungesë vaksinash

Ekspertët e Drejtorisë së Bujqësisë thonë se i gjithë qarku i Kukësit vazhdon që të ketë një situatë të rënduar nga sëmundja e gjedhit.Ky Qark është...

Parlamenti turk miraton marrëveshjen për pajtim me Izraelin

Është miratuar në Kuvendin e Madh të Turqisë (TBMM) “Projektligji i cili konsideron si të përshtatshme miratimin e marrëveshjes proceduriale në lidhje me dëmshpërblimin...

Latest news

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...