Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Atë që korrni, do mbillni…”, gafa e zv.ministres së Arsimit (film)

Nga 27-shi 0

Gafa e zv.ministres së Arsimit, Lorena Haxhiu në  “Panairin e Punës 2019” po bën xhiron e rrjetit.

“Është e rëndësishme t’ia nisni me punë sepse atë që ju do të korrni, do të mbillni edhe në të ardhmen”, ka qenë kjo gafa e Haxhiut në momentin ku tentoi të thoshte  fjalën e urtë “Atë që mbillni do korrni”.

Zv.ministrja, e cila ka pak kohë që ka marrë postin  e saj,  la një shije  jo pak të keqe në momentin që tha gabimisht fjalën e urtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej