Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Astrit Patozit nuk i hiqet nga mendja Biondja Demokratike

Nga 27-shi 0

Kjo foto është marrë nga një artikull i Shqiptarja.com me titull Patozi: Biondja Demokratike me kandidatë në çdo bashki.

Patoz ndaje mendjen për cilën bjonde nga PD-ja e kishe, a mos po mendoje për të porsalindurën “Bindje Demokratike”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej