Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arrestohet mësuesja që ngeli shtatëzënë me 13-vjeçarin/ Rrezikon 99 vite burg

Nga Ejona 0

Mësuesja 24-vjeçare e cila akuzohet për kryerje marrëdhëniesh seksuale me nxënësin e saj 13-vjeçar, u vetëdorëzua në polici pasi arratia e saj u bë një lajm global.  Lidhja edhe pse e zbuluar në muajin shkurt të këtij viti kishte nisur që në shtator të vitit të kaluar.

Alexandra Vera, nënë e një vajze 4 vjeçe u pushua nga puna në muajin prill të këtij viti, kohë në të cilën ajo ka kryer edhe abortin. Pasi Gjykata vendosi masën me arrest për të akuzuarën ajo mori arratinë dhe u vetëdorëzua një ditë pasi lajmi u bë global.

Pas verifikimeve të kryera, Gjykata vendosi masën e arestit deri në 99 vite burg. Sipas dokumenteve të paraqitura në gjyq 24-vjeçarja deklaron se prindërit e 13 vjeçarit e kishin lënë të kaloj natën me të. Mësuesja e klasës së tetë, deklaroi para policisë se ajo dhe adoleshenti kanë rënë në dashuri, madje ajo pretendon se kishte marrë edhe bekimin  familjarëve të tij, të cilën ai ua kishte prezantuar si të dashurën e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej