Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Angelina Jolie në romancë me truprojën e saj, dalin pamjet

Nga Klodiana 0

Angelina Jolie duket se po shijon romancën me truprojën e saj pas ndarjes nga Brad Pitt.

Ai tashmë po përkujdeset edhe për fëmijët e saj në udhëtimet e shpeshta që po bëjnë dhe duket se është pranuar si anëtar i familjes.

Burimet thonë se aktorja u taku për herë të parë me truprojën gjatë xhirimeve të filmit “Those Who Wish Me Dead”. Ata po kalonin aq kohë së bashku sa që djaloshi kishte filluar t’i bezdis ekipin e filmit duke qenë prezent në çdo skenë që Angelina kishte për të luajtur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej