Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Angelina Jolie në një lidhje të re me yllin Hollywood-ian?

Nga Ejona 0

Prej ditësh në media kanë nisur spekulimet se Angelina Jolie dhe Keanu Reeves, janë në një lidhje.

Megjithatë zëdhënësi i aktorit përgënjeshtroi lajmet, duke i quajtur false dhe se bëhen thjesht për të fituar para nga klikimet.

Ndërsa nga ana tjetër, burime pranë aktores thanë se për momentin Jolie ka vetëm shumë punë dhe mbi të gjitha, duhet të kujdeset për fëmijët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej