Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Angelina Jolie konfirmon kthimin e saj në “Maleficent 2”

Nga Klodiana 0

Angelina Jolie ka konfirmuar zyrtarisht kthimin e tij si protagoniste në “Maleficent 2”.

“Kemi punuar shumë për të realizuar një vazhdim të fortë të filmit “Maleficent”- ka thënë aktorja e njohur. “Është koha të kthehem si aktore, tashmë që më duhet të çoj unë lekët në shtëpi”- ka vazhduar aktorja duke bërë shaka mbi ndarjes nga Brad Pitt raporton E.online.

Filmi “Maleficent” doli në vitin 2014 dhe arkëtoi gati 800 milionë dollarë në mbarë botën. Historia vazhdon, aty ku u ndërpre. Maleficent është kumbarja e Aurorës dhe të dyja janë gati për aventura të reja.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej