Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Allafrënga indiançe (foto)

Nga Ejona 0

Qeveria indiane ka gjetur mënyrën më origjinale dhe natyrore për të ndërtuar banjo publike nëpër rrugët e qyteteve.
Banjot publike janë dizenjuar si krejt të zbuluara ndërsa ai është i vetmi vend që burrat mund të bëjnë nevojën e tyre.
Kjo ide ka ardhur si pasojë e popullsisë shumë të madhe indiane.
Pamja e burrit bjond është bërë virale në të gjithë botën dhe madje shumë përdorues e kanë pëlqyer mënyrën si ai kryen nevojat e tij personale aq komod.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej