Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Alketa nuk e fsheh që synon një kontratë italiane (film)

Nga 27-shi 0

Alketa Vejsiu ka dhënë një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë”, në të cilën e pranon se do i pëlqente të hynte në një treg më të madh se Shqipëria, ndërsa bën me dije që do të rikthehet sërish me emisionin “Piter Pan”, kurse në shtator do të vijë në Klan me një format të ri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej