Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Alarm për bombë në Sheshin Skënderbej, policia rrethon zonën

Nga Klodiana 0

Një alarm për bombë është dhënë pak minuta më parë në Tiranë.

Qytetarët kanë parë një çantë të dyshimtë në sheshin Skëndërbej dhe kanë njoftuar policinë.

Dhjetëra forca policie kanë mbërritur dhe kanë rrethuar vendin e ngjarjes.

Çanta është gjetur në hyrje të Bulevardit ‘Zogu i parë’.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej