Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Akuzat e Salianjit, reagon Balla: Të hënën padia e radhës

Nga Klodiana 0

Përmes një postimi në “Twitter”, Taulant Balla ka reaguar ndaj akuzave të deputetit demokrat, Ervin Salianji.

Ky i fundit përmes një deklarate për mediat theksoi se Taulant Balla ka udhëtuar 25 herë bashkë me Edmond Began, 18 herë prej të cilave me charter.

“Lulzim mjaft e shpërdorove Sali-anjin me shpifje, për udhëtime 18 herë me chartera😂. Informacioni është në Albcontrol dhe mund ta merrni. Pse nuk bëni kallzim në Prokurori? Megjithatë faleminderit që po vijon te kontribosh për Fondin e Edukimit. Të hënën padia në gjykatë!”, ka shkruar Balla.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej