Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aktori i njohur italian i jep fund jetës në moshën 41 vjeçare

Nga Klodiana 0

Aktori i njohur italian, Federico Palmieri është gjendur i varur në banesën e tij.

Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në Piazza të Bolonjës. Siç raportojnë mediat italiane ai ishte gjetur në kopshtin e banesës, i varur në litar.

Po ashtu thuhet se aktori jetonte me nënën dhe qenin e tij. Deri më tani nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që e çuan aktorin të ndërmerrte hapin e rëndë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej