Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aktori Gaz Paja dhe bukuroshja Ira kurorëzojnë lidhjen e tyre/ Ja si e festojnë festën e beqarisë (foto)

Nga Ejona 0

Aktori i humorit Gaz Paja dhe e dashura e tij Ira kanë zgjedhur datën 1 qershor për të kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre.

Ndërkohë siç e do zakoni, këtë javë çifti festojnë larg njëri tjetri festën e beqarisë.

Bukuroshja Ira ditën e djeshme ka festuar në bregdet me mikeshat e saj.

E veshur me të bardha, me një kurorë lulesh në kokë, e me shiritin në të cilin shkruhet “nuse së shpejti”, Ira duket përrallore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej