Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aktori amerikan, Alec Baldwin zhvesh pantallonat në mes të emisionit (film)

Nga Ejona 0

Një veprim i aktorit të njohur dhe mjaft të dashur amerikan, Alec Baldwin po bën xhiron e rrjetit.

Gjatë intervistës në emisionin “The Tonight Show” nga Jimmy Fallon, Alec ka folur për rënien e tij në peshë.

Mirëpo veprimi që ka berë për t’iu treguar të gjithëve se ai është dobësuar, i ka lënë pa fjalë të gjithë.

“Dëshironi të shihni se sa shumë peshë kam humbur? Jeni gati? As pantallonat s’më bëjnë më”- tha aktori duke iu drejtuar spektatorëve dhe më pas i ka hequr në mes të emisionit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej