Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti fatal, humb jetën kryetarja e FRESH

Nga Klodiana 0

Pas një aksidenti të rëndë pasditen e djeshme në Vorë, është ndarë nga jeta kryetarja e FRESH në Njësinë 6, Rajselda Hamza, rreth 22 vjeçe.

Policia njoftoi se në rrugën dytësore Vorë-Tiranë një furgon që shërbente për transport mallrash me drejtues shtetasin  A.K.,rreth 28 vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë pasagjerja e mjetit e cila prej dëmtimeve të rënda të shkaktuara nuk është identifikuar.

Sot, të shumtë kanë qenë miqtë dhe kolegët e saj të cilët i kanë lënë mesazhe prekëse në Facebook, duke mos gjetur dot fjalë për ikjen e saj të parakohshme. E reja është përcjellë për në banesën e fundit në orën 16:00.

 

0b213d67-f955-4d17-86e9-6229c97699ad

eljorajsi6rajsi7rajsi8

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej