Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Lezhë, lëvizte me shpejtësi përplas katër automjete të parkuara

Nga Klodiana 0

4 mjete janë dëmtuar si shkak i një aksidenti që ka ndodhur gjatë natës  në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë.

Mësohet se një automjet i cili po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 4 mjete që ishin të parkuara në anë të rrugës. Raportohet se nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale.

Policia ka nisur hetimet, ndërsa nuk bën ende me dije emrin e personit që shkaktoi dëmtimin e mjeteve dhe shkaqet e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej