Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Fier, makina me shpejtësi përplas një 50 vjeçare

Nga Ejona 0

Një aksident me pasojë plagosjen e një shtetase 50 vjeçare ka ndodhur këtë pasdite në rrethin e Fierit.

Mësohet se një mjet ka përplasur një këmbësore në fshatin Lalar. E plagosura është duke marrë ndihmën e parë mjekësore në spitalin e  Fierit, dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak i përplasjes të ketë qenë shpejtësia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej