Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident masiv, përplasen tre makina në zonën e Astirit

Nga Klodiana 0

3 automjete janë aksidentuar pak minuta më parë në zonën e Astirit.

Mësohet se nga përplasja fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz por vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Automjeti tip ford me ngjyrë të kuq nga përplasja e fortë dhe si pasojë e ndonjë shkëndije elektrike është parë të nxjerri tym, policia ndodhet në vendngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej