Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Korçë/ Makina me shpejtësi përplas dy fëmijë që po kalonin rrugën

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë, ku një automjet ka përplasur dy fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.12 të qytetit. Dy fëmijët janë të moshës 11 dhe 12 vjeç dhe janë dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit.

Në momentin e përplasjes mësohet se automjeti ka qenë më shpejtësi të lartë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej