Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

613 kg kokainë, Arbër Çekaj kërkon gjykim të shkurtuar

Nga Klodiana 0

Ka nisur seanca ndaj Arbër Çekajt në Gjykatën e Krimeve të Rënda, në lidhje me trafikun e 613 kilogramë kokainë të ngarkuara në kontenierë me banane.

Mësohet se Çekaj ka bërë kërkuar nga gjykata që të ketë gjykim të shkurtuar. Bashkë me të në gjyq janë edhe Donaldo Lushaj dhe Armando Pezaku, të cilët kanë kanë kërkuar gjykim të shkurtuar.

Trupa gjykuese është tërhequr për vendim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej