Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

6-vjeçari që reciton 40 minuta pa u ndalur, vargjet e Gjergj Fishtës (film)

Nga Media 0

Prindërit shqiptarë mburren shpesh me aftësitë e fëmijëve të tyre. Dikush është “mjeshtër” celulari, një tjetër i talentuar në muzikë, e shumë e shumë veçanti të tjera. Por Niko Prendi është befasues. 6-vjeçari mund të recitojë edhe për 40 minuta vargjet e Gjergj Fishtës.

Videoja e Nikos është bërë publike nga “Mrizi i Zanave”, ndërsa në përshkrimin e saj shkruhet: “Niko Prendi 6 vjeç reciton vargjet e Fishtës edhe për 40 minuta pa u ndalur”.

Niko Prendi 6 vjeç reciton vargjet e Fishtës edhe për 40 minuta pa u ndalur❤️🇦🇱

Publiée par Mrizi i Zanave Agroturizm sur Dimanche 13 janvier 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej