Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

5 muaj nga ndarja me ish-bashkëshorten/ Stine: Nuk doja që vajza të shihte trauma çdo ditë

Nga Ejona 0

Disa muaj më parë këngëtari i njohur Stine u divorcua nga partnerja e tij me të cilën ka dhe një vajzë. Stine u shpreh se më mirë të ndahej me bashkëshorten sesa vajza të shihte situata  dhe trauma çdo ditë.

“Më mirë të ndahesh dhe të mos shohë vajza situata çdo ditë sesa të rrish bashkë për hir të vajzës dhe vajza të shohë trauma aty përditë.

Fokusim vetëm tek puna. Puna është romanca më e bukur. Nuk kam as edhe një romancë, jam vetëm tek puna. Po të merrem me femrat unë, nuk punoj dot. Do ngeli albumi prap pa dalë”, u shpreh këngëtari, i cili zbuloi se me Gracielën takohet shpesh dhe kanë marrëdhënie të mirë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej