Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

18 vjeçarja shqiptare lë pa fjalë jurinë e “Italia’s got talent” (film)

Nga Klodiana 0

Një 18 vjeçare shqiptare, e quajtur Vanesa Krasniqi, ka lënë pa fjalë jurinë e “Italia’s got talent”. Ajo ka performuar këngën “Shallow” nga Lady Gaga në versionin “Chipmunk”.

Fillimisht performanca e saj është pritur me të qeshura nga publiku dhe juria, për shkak të zërit të çuditshëm por më pas të gjithë e kanë duartrokitur dhe përgëzuar.

Gjatë performancës Vanesën e kanë mbërthyer emocionet dhe për ta ndihmuar dhe motivuar njëri ndër anëtarët e jurisë, Frank Matano, me të cilin ajo dhe ka kënduar, e ka përqafuar.

Vanesa bën covera të këngëve të ndryshme dhe më pas i publikon në Youtube. Përpos zërit, 18 vjeçarja bie në sy për stilin e saj të veçantë me flokët e saj ngjyrë rozë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej