Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

14 raste brenda 24 orëve, Shkodra kthehet në një vatër të rrezikshme të koronavirusit në Shqipëri

Nga Klodiana 0

Vijon të rritet ndjeshëm numri i rasteve pozitive me koronavirus në Shkodër.

Vetëm gjatë mbrëmjes së të enjtes në Shkodër u konfirmuan 12 raste të reja me koronavirus duke e çuar në 14 numrin total të të prekurve të zbuluar vetëm gjatë 24 orëve të fundit.

12 rastet e mbrëmjes së djeshme janë të afërm të dy rasteve të paradites, të cilat u konfirmuan edhe nga ISHP. Rastet e konfirmuara nga ISHP janë një burrë nga lagja Dobraç dhe një grua në lagjen Kiras.

Pritet dalja publike e Minsitrisë së Shëndetësisë për të konfirmuar rastet e reja në Shkodër duke e kthyer këtë rreth në një vatër të rrezikshme të infeksionit në vend.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej