Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zinedine Zidane lë Real Madrid

Nga Media 0

Zinedine Zidane do të lërë Real Madridin në fund të sezonit. Madrilenët kanë pasur një sezon larg pritshmërive ndaj trajneri do duhet të mbajë përgjegjësitë.
Tashmë kanë dalë emrat e disa prej trajnerëve që do të mund të pasojnë Zidane. Mauricio Pochettino, Joachim Low  dhe Jurgen Klopp janë emrat më të lakuar deri në këto momente.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej