Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zhbllokohet sfida në Zvicër, Bajerni nuk po konkretizon

Nga Klodiana 0

Liga e Kampionëve rikthehet përsëri për të luajtur raundin e tretë të takimeve. Sapo kanë nisur sfidat AEK-Bajern Mynih dhe Jong Bojs-Valencia që startuan në 18:55. Gjermanët do të kërkojnë të marrin kreun e grupit, ndërsa grekët pikët e para në grup.

Nga ana tjetër spanjollët dhe zviceranët ndodhen në një grup të vështirë ku bën pjesë edhe Juventus me Junajtid. Ekipet do të kërkojnë të marrin maksimumin nga kjo përballje me njëra-tjetrën.

LIVE/ AEK-BAJERN MYNIH 0-0
LIVE/ JONG BOJS-VALENCIA 0-1
Batshuai 26′

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej